mekleju gen5 priekshejo plastmasu

Tehiskās nianses! Par un ap auto niķiem, defektiem un remontiem! / Celica repairs and technical information

mekleju gen5 priekshejo plastmasu

Atbildēt shmiga » 14 Dec 2008 23:45

Ceru kads varesiet palidzet! Saprotu, ka ta lieta ir deficits laikam, jo cik esmu meklejis neesmu atradis. Man interese ta prieksheja plastmasa, kas nak pie haubes klat, savadak boja visu skatu tas izkostais robs manai. Varbut kadam ir, varbut kadam ir kadas alternativas. Jauna APEe laikam maksaja 65 LVL, ja nemaldos. Pirkt jaunu? :/
shmiga
New one

Atbildes: 62
Pievienojies: 28 Aug 2008 12:55

Atbildēt Monks » 15 Dec 2008 09:36

opa sākuši ražot kreisās līstes.
No kāda materiāla tā līste??

Kādreiz tās līstes tikai original varēja dabūt un lietota maksā 60ls
Celica king of the road Attēls
Lietotāja avatars
Monks
New one

Atbildes: 785
Pievienojies: 17 Jan 2007 21:29
Atrašanās vieta: Latvija,Salaspils

Re: mekleju gen5 priekshejo plastmasu

Atbildēt rolis112 » 15 Dec 2008 17:14

shmiga rakstīja:Ceru kads varesiet palidzet! Saprotu, ka ta lieta ir deficits laikam, jo cik esmu meklejis neesmu atradis. Man interese ta prieksheja plastmasa, kas nak pie haubes klat, savadak boja visu skatu tas izkostais robs manai. Varbut kadam ir, varbut kadam ir kadas alternativas. Jauna APEe laikam maksaja 65 LVL, ja nemaldos. Pirkt jaunu? :/

uiij... man tāda pati bēda,, jau kādus mēnešus 4us vismaz braukājos bez līstes... bez abām līstēm :( ne man tā haubes maliņa, ne tā lielākā plastmasas līste... būs kkad, kad nu laiks jādomā un jāuzmeistaro kkas nez kas.
2+2=5... :D
Lietotāja avatars
rolis112
New one

Atbildes: 171
Pievienojies: 30 Jūn 2007 21:59
Atrašanās vieta: Rīga

Re: mekleju gen5 priekshejo plastmasu

Atbildēt MyPa » 15 Dec 2008 17:22

rolis112 rakstīja:
shmiga rakstīja:Ceru kads varesiet palidzet! Saprotu, ka ta lieta ir deficits laikam, jo cik esmu meklejis neesmu atradis. Man interese ta prieksheja plastmasa, kas nak pie haubes klat, savadak boja visu skatu tas izkostais robs manai. Varbut kadam ir, varbut kadam ir kadas alternativas. Jauna APEe laikam maksaja 65 LVL, ja nemaldos. Pirkt jaunu? :/

uiij... man tāda pati bēda,, jau kādus mēnešus 4us vismaz braukājos bez līstes... bez abām līstēm :( ne man tā haubes maliņa, ne tā lielākā plastmasas līste... būs kkad, kad nu laiks jādomā un jāuzmeistaro kkas nez kas.

:D tas veel nav traki toyotas centraa intreseejos kautkas ap 195ls prasiij ja nemaldos !
:D Feel the POWER of CeliCa
Lietotāja avatars
MyPa
New one

Atbildes: 280
Pievienojies: 30 Aug 2008 08:34
Atrašanās vieta: Jurmala

Atbildēt shmiga » 16 Dec 2008 00:36

arpraac, briesmu lietas jus man te sastaastiijaat, man bija doma paartaisiit visas liistes ,no metaala, nu kkaa taadaa veidaa, bet nu tas vareetu izskatiities baigi leeti. a nav kaada vieta kur vereetu pasuutiit lai uztaisa no plastmasas ko taadu. nu jaa man ar taa kas haubei priekshaa naak izgrausta...
nu jaa bet ta jau laikam jaanjem apee, ja kaadu atlaidi sarunaatu, ta jau nebuutu tik traki, bet nu kriizes laikos taadu naudu pa plastmasu izmest, tas buutu taakaa iespljaut sejaa kriizei :D
shmiga
New one

Atbildēt MyPa » 16 Dec 2008 00:37

shmiga rakstīja:arpraac, briesmu lietas jus man te sastaastiijaat, man bija doma paartaisiit visas liistes ,no metaala, nu kkaa taadaa veidaa, bet nu tas vareetu izskatiities baigi leeti. a nav kaada vieta kur vereetu pasuutiit lai uztaisa no plastmasas ko taadu. nu jaa man ar taa kas haubei priekshaa naak izgrausta...
nu jaa bet ta jau laikam jaanjem apee, ja kaadu atlaidi sarunaatu, ta jau nebuutu tik traki, bet nu kriizes laikos taadu naudu pa plastmasu izmest, tas buutu taakaa iespljaut sejaa kriizei :D

Jurmala, sloka JVB vinji gatavo no karbona uz pasutijumu ! moshka pamegini caur vinjiem ?
Lietotāja avatars
MyPa
New one

Atbildēt shmiga » 16 Dec 2008 01:01

o nu kapitaali, riit peec darba juurmalaa, iebraukshu tur, kur tas tieshi ir, eh caur 1188 izsitiishu :) paldies par info... :)
shmiga
New one

Atbildēt MyPa » 16 Dec 2008 19:32

shmiga rakstīja:o nu kapitaali, riit peec darba juurmalaa, iebraukshu tur, kur tas tieshi ir, eh caur 1188 izsitiishu :) paldies par info... :)

Vienmeer laipni ! :D Ja kas man tur atlaides ! ;)
Lietotāja avatars
MyPa
New one

Atbildēt johny » 18 Dec 2008 22:11

nu jau ari man tadu vajag! :evil:
Lietotāja avatars
johny
New one