droshinataji un atpakaljgaitas lampas...

Tehiskās nianses! Par un ap auto niķiem, defektiem un remontiem! / Celica repairs and technical information

droshinataji un atpakaljgaitas lampas...

Atbildēt shmiga » 17 Apr 2009 11:24

nu man notika sekojosha problema, nedeg atpakaljgaitas lukturi, lampinjas veselas, domaju ka vainigs datchiks kas nak karba, iegadajos, parskruveju, bet nekas nemainijaas. Tad izdomaju ka varbut kads droshinatajs pie vainas, bet isti nezinu kur ir atpakaljgaitai.
Tur pie kajam kreisaja puse ir kadi 9 droshinataji, bet tie vesali, mosh kkur vel ir droshinataji? :)
Domaju ka jums butu jazin kur ir atpakaljgaitai droshinataji :) ja tadi ir atsevishkji.
Varbutas kadam ir idejas kas varetu but pie vainas?

P.S. Ja kadam vajag to datchiku karba kas nak, varu pardot, jo pasham jau cik saprotu nevajadzes. (10LVL)
shmiga
New one

Atbildes: 62
Pievienojies: 28 Aug 2008 12:55

Atbildēt WALA » 17 Apr 2009 11:51

Te ir taš sistēmas svarīgāko komponentu atrašanāš vietas:

http://www.celicatech.com/93rmsour/1993 ... ckupli.pdf
In cars we trust !!!
Lietotāja avatars
WALA
New one

Atbildes: 6018
Pievienojies: 09 Jūn 2006 12:06
Atrašanās vieta: Riga

Atbildēt shmiga » 17 Apr 2009 11:53

milzigs paldies! :shock:
shmiga
New one

Atbildēt shmiga » 30 Apr 2009 14:42

Tātad ar šo problēmu vēljoprojām neesmu ticis galā, bet radās doma, vai nenāk arī kāds relejs, jo drošinātāji veseli. Tajā linkā diemžēl nekas par relejiem nebija teikts, vai arī es ar savām izcilajām ENG zināšanām nesapratu :D
A Varbūt te ir kāds elektriķis kas varētu uzmest aci kādu dienu? :)
shmiga
New one

Atbildēt menix » 30 Apr 2009 22:10

shmiga rakstīja:Tātad ar šo problēmu vēljoprojām neesmu ticis galā, bet radās doma, vai nenāk arī kāds relejs, jo drošinātāji veseli. Tajā linkā diemžēl nekas par relejiem nebija teikts, vai arī es ar savām izcilajām ENG zināšanām nesapratu :D
A Varbūt te ir kāds elektriķis kas varētu uzmest aci kādu dienu? :)

izgāju cauri šēmām un neatradu ar pakaļgaitu saistītu releju, tikai viens drošinātājs daļēji ķēdē.
pārējās lampiņas deg? viss strādā? man bija tā ka pazuda bremžu gaismas, gabarīti, liekas ka vēl kkas bija. visi drošinātāji, releji veseli, ar kontrollampiņu pārbaudot strāva pienāk bet slodzē nekas nenotiekas. beigās nonācu līdz tam ka viens no strāvas vadiem uz releju/drošinātāju bloku salonā pie kājām bija kkur pusceļā pajucis. nācās jaunu vadu izvilkt.
Slinkums ir attīstības virzītājspēks!
Lietotāja avatars
menix
New one

Atbildes: 236
Pievienojies: 18 Feb 2007 00:16
Atrašanās vieta: Rīga, Talsi, Sigulda

Atbildēt shmiga » 02 Mai 2009 18:50

njaa, nu vis deg, vis strada, tikai ta atpakaljgaita nedeg, ta reali vajadzetu iet caur visiem vadiem... :( sanaak ka no taa datchika, kas kaarbaa vadi iet uz kurieni? :) es nezinu...
shmiga
New one

Atbildēt menix » 03 Mai 2009 20:40

shmiga rakstīja:njaa, nu vis deg, vis strada, tikai ta atpakaljgaita nedeg, ta reali vajadzetu iet caur visiem vadiem... :( sanaak ka no taa datchika, kas kaarbaa vadi iet uz kurieni? :) es nezinu...

no kārbas viens vads principā iet pa taisno uz lampām, otrs pastarpināti nāk no vairākām "sadales kastītēm".
paskaties kādi vadi pieiet atpakaļgaitas lampām, vajadzētu būt sarkaniem ar melnu svītriņu. kārbas slēdža štepselim atrodi tādu vadu (otram vajdzētu būt sarkanam-zilam). štepseļa kontaktā kurš aiziet uz lampām uzmanīgi pievadi štromu un ja vadi kārtībā vajadētu degt lampām. ja tā tad vaina jāmeklē uz otru pusi. var mēģināt ielikt kārbas štepselī pāreju (ar vadiņu savienot abus kontaktus) un tad ieslēgt aizdedzi - ja deg lampas tad slēdzis vainīgs.
Slinkums ir attīstības virzītājspēks!
Lietotāja avatars
menix
New one

Atbildes: 236
Pievienojies: 18 Feb 2007 00:16
Atrašanās vieta: Rīga, Talsi, Sigulda

Atgriezties uz Tehnika & remonti / Technics and repairs

Kas ir Pieslēdzies

Lietotāji, kuri atrodas šajā forumā: Nav reģistrētu lietotāju un 2 viesi