Gen 5 lampa

Tehiskās nianses! Par un ap auto niķiem, defektiem un remontiem! / Celica repairs and technical information

Gen 5 lampa

Atbildēt chaliits » 05 Apr 2010 11:56

Lieta tāda, nestradā šofera pusē lampa. Tas ir neceļas augšā. Viss sākās ātri, vienu dienu braucot no prakses negribēja celties(lampa), otra pacelās, nu neko darīt izkāpu, un mehāniski viņu pacēlu, ar to grozāmo sūdiņu. braucot pa pilsētu viņa nolaidās, un pati atkal pacēlās. Sāka strādāt. Viss bija ok, kādu laiku. Un pēc divām dienām vso, vairāk neceļas, stāv uz vietas. Palīdu apakšā, cik manīju vadi veseli, atslēdzu iztīriju štekeri no netīrumiem bet tāpat nekā :( Bet interesantākais ir tas, ka augšā viņa jāceļ mehāniski, bet lejā viņa laižas kad laid nost. Kur varētu būt vaina? Motoriņš pagalam vai tomēr varbūt kaut kur vaina kādā vadā? :)
Lietotāja avatars
chaliits
New one

Atbildes: 443
Pievienojies: 24 Jan 2009 16:32
Atrašanās vieta: Jēkabpils

Atbildēt WALA » 05 Apr 2010 12:04

Ja reiz lampa laižas lejā - motoriņš IR VESELS. Bet vadi gan jāpārbauda kārtīgi, jo man šķiet ka tur bija vairāk kā 2, protams otra lieta varbūt ka kaut kas sagājis dēlī arī vadības blokā, bet nu drīzāk tomēr ka kaut kur no vadības bloka līdz lukturim ir nekontakts !!!

Principā varbūt var paņemt shēmu un izpīpēt kuri vadi par ko atbild un tad noraut vadības bloka vadus nost, un pabakstīt lai jamā veras vaļā un ciet, ja tas izdodas - tad vadības bloks čakarējas !!!
In cars we trust !!!
Lietotāja avatars
WALA
New one

Atbildes: 6018
Pievienojies: 09 Jūn 2006 12:06
Atrašanās vieta: Riga

Atbildēt Raic » 05 Apr 2010 14:04

Cits variants ir nelaist tos lukturus vairs lejā ;)
Raic
New one

Atbildes: 1436
Pievienojies: 02 Mar 2007 17:35
Atrašanās vieta: Rīga

Atbildēt chaliits » 05 Apr 2010 17:16

Raic rakstīja:Cits variants ir nelaist tos lukturus vairs lejā ;)

Taa jau ari tagad daru, nekas cits neatliek.
Bet laikam bushu atradis problemu, tiku uz bedres, un konstateeju, ka tur kur tas stekeris ir tads, iet pie motorinja, tur taja stekerii, viens vads ir taads ieplisis, vada apvalks saplisis, es domaju ka tur taa vaina arii buus laikam ne?
Lietotāja avatars
chaliits
New one

Atbildēt WALA » 05 Apr 2010 18:12

chaliits rakstīja:
Raic rakstīja:Cits variants ir nelaist tos lukturus vairs lejā ;)

Taa jau ari tagad daru, nekas cits neatliek.
Bet laikam bushu atradis problemu, tiku uz bedres, un konstateeju, ka tur kur tas stekeris ir tads, iet pie motorinja, tur taja stekerii, viens vads ir taads ieplisis, vada apvalks saplisis, es domaju ka tur taa vaina arii buus laikam ne?

Ļoti ticams, jo tur kut apvalks ir pušu arī vads nav ilgdzīvotājs + mitrums var trāpīties utml.
In cars we trust !!!
Lietotāja avatars
WALA
New one

Atbildēt chaliits » 10 Apr 2010 16:29

jap tieshi tajaa vadaa ari bija vaina. šodien salodeju un tagad darbojas mana lampa. Celjas atkal augshaa :)) Vienigais minuss, lai varetu salodet to vadu, nacas bamperi raut nost :D
Lietotāja avatars
chaliits
New one

Atbildēt diablos bad tools » 11 Apr 2010 10:30

man gan nešancē,vadi viss labi,motoriņš ar nav nosvilis,kad labi pierunā tad kādas pāris reizes tā slinki nostrādā, regulēju to skrūvi augšā, bet k-kas viņam nepatīk un ķeras...
Life is about having some fun!!!
Lietotāja avatars
diablos bad tools
New one

Atbildes: 47
Pievienojies: 07 Jan 2009 14:42
Atrašanās vieta: Tukums,Rīga

Atbildēt WALA » 11 Apr 2010 19:05

diablos bad tools rakstīja:man gan nešancē,vadi viss labi,motoriņš ar nav nosvilis,kad labi pierunā tad kādas pāris reizes tā slinki nostrādā, regulēju to skrūvi augšā, bet k-kas viņam nepatīk un ķeras...

Pamēģini WD-40 iedabūt pie tā zobratu mehānisma centrālās ass kas tur kā reizi to cilāšanu izveic - man ir gadījies jau pāris auto ka gan logu tīrītajiem bukses ieēdas gan ar salona ventam ass - iepūš un kārtīgi izkustina - un tad vēl labu laiku strādās. Ja to neizdara pie pirmo pazīmju rašanās - parasti nodeg motoriņi.
In cars we trust !!!
Lietotāja avatars
WALA
New one

Atgriezties uz Tehnika & remonti / Technics and repairs

Kas ir Pieslēdzies

Lietotāji, kuri atrodas šajā forumā: Nav reģistrētu lietotāju un 2 viesi