Vai var ielikt toyota celica motora 4-FE vieta 4A-GE?

Tehiskās nianses! Par un ap auto niķiem, defektiem un remontiem! / Celica repairs and technical information

Vai var ielikt toyota celica motora 4-FE vieta 4A-GE?

Atbildēt Blade » 28 Jūl 2006 18:27

Probleema ieprieksheejais motors nosvila un tagad gribu ielikt citu bet nezinu vai deres ta lai nav jachakarejas ar kaarbu un stiprinaajumiem
Blade
New one

Atbildes: 4
Pievienojies: 28 Jūl 2006 18:21
Atrašanās vieta: Latvia

Atbildēt Diablos » 28 Jūl 2006 20:36

Slava var visu ;)
This is a block of text that can be added to posts you make. There is a 255 character limit
Lietotāja avatars
Diablos
New one

Atbildes: 488
Pievienojies: 10 Feb 2006 18:19
Atrašanās vieta: Rīga

Atbildēt WALA » 05 Aug 2006 14:02

4A-FE ir gandriiz 1:1 ar 4 A-GE atshkjiriba ir tikai tehniskaas detaljaas ka peimeeram sadales vaarptas tiek piedziita katra atsevishkji ar zobsiksnu ( 4A-GE) , liidz ar ko peedeejam iespejasm ir mazliet plataaka galva, bet neesmu dzirdeejis ka shaada paarlikshana jebkurai toyotai radiitu problemas. Principa cik man zinaamst tad nav nekaadas probleemas arii paariet uz lielaaku motoru ( liidz vismaz 2 l) pilnaa komplektaacijaa.
Zinu arii kadru kas iz no CS Celicas iznjeemis turbo motoru un ieseedinaajis T22 Avensii bez iipashaam probleemaam.
In cars we trust !!!
Lietotāja avatars
WALA
New one

Atbildes: 6018
Pievienojies: 09 Jūn 2006 12:06
Atrašanās vieta: Riga

Atbildēt Blade » 19 Aug 2006 21:08

Ir jau viss ok stuteejam iekshaa paldies, ja sanaaks arii fokjenes buus ar visaam remonta modifikaacijaam, tad jau redzees cik no 1.6 var izspiest!
Blade
New one

Atbildēt Blade » 22 Okt 2006 21:49

Ir gan auzas neder galiigi provodka viss galiigi garaam iekshaa ta dabuuju vieniigi flanci prieksh kronshteina vajadzeeja bet ar vadiem gan neviens shtekers neder un visam veel klaat nekur nevaru dabuut provodku!!!
Blade
New one

Atbildēt soulfreak » 23 Okt 2006 07:54

beidziet chakareeties ar provodku un paardodiet to 4AGE man :P
soulfreak

Atbildēt Blade » 24 Okt 2006 21:24

soulfreak rakstīja:beidziet chakareeties ar provodku un paardodiet to 4AGE man :P

nevaru ir jau ielikts un ir veikts motora tjuunings jau peerc tad peerc ar visu virsbuuvi
Blade
New one

Atbildēt soulfreak » 25 Okt 2006 00:10

Blade rakstīja:
soulfreak rakstīja:beidziet chakareeties ar provodku un paardodiet to 4AGE man :P

nevaru ir jau ielikts un ir veikts motora tjuunings jau peerc tad peerc ar visu virsbuuvi

rauj laukaa :D tas tuunings nebij vajadziigs, jo pats maaku tuuneet :D

ok, pasmeejaamies, pietiek....

man nereaali vajag 4AGE motoru :!: :!: :!:
soulfreak

Atbildēt WALA » 02 Nov 2006 13:40

Nu kaa ta beidzas, tiiri tehniski jau vajdzeeja gan buut ljoooooti liidziigi visam. Nebija paaraak liela gadu starpiiba sshiem abiem motoreljiem - tad gan tas buutu ticami.
In cars we trust !!!
Lietotāja avatars
WALA
New one

Atbildes: 6018
Pievienojies: 09 Jūn 2006 12:06
Atrašanās vieta: Riga

Atgriezties uz Tehnika & remonti / Technics and repairs

Kas ir Pieslēdzies

Lietotāji, kuri atrodas šajā forumā: Nav reģistrētu lietotāju un 1 viesis