evilworm Celica Turbo

Tehiskās nianses! Par un ap auto niķiem, defektiem un remontiem! / Celica repairs and technical information

evilworm Celica Turbo

Atbildēt evilworm » 02 Aug 2006 07:59

Visadaa zinjaa man drusku piebesiija suuda aluminija trubinja, kas pliist ik pa nedeljai. Nesekmiigi nomekleejos pa visadaam iestadeem, kaut ko jau arii atradu, bet diemzhel vajadzigajos liikumos izliekt taa arii nesanaaca... Arii pa paaris servisiem pabraukaju, kur man normalu kaapostu paprasija... phh...

Nezinatajiem varu paskaidrot, ka runa ir par 60mm diametraa trubinju, ar diviem 90 graadigiem liikumiem, kas savieno gaisa filtru ar turbiinu. Problema tada, ka kura katra truba neder, jo gaisa spiediens vienkarshi to trubu sapleesh.

Tad nu vienigi atliek jautaat komuunai, varbut kads var izlidzeet un piedavat uzmonteet kaut ko jeedziigu, kas nebuus tik ljoti veersts uz kabatas satura papildinashanu, bet gan vairak uz tehnisko izpildijumu

ak jaa, pati truba izskatas aptuveni shaadi (sudrabkraasas):
Attēls
Live fast & Die young
www.gign.lv
Lietotāja avatars
evilworm
New one

Atbildes: 416
Pievienojies: 05 Mai 2006 12:21
Atrašanās vieta: Riga

Atbildēt o515 » 02 Aug 2006 08:23

nu pag a vai tad nevar atrast 2 liikumus un iemetinaat vinjiem pa vidu normaalu gofru ?
Tik to gofru vajag izturiigaaku, ar biezaakaam sienaam, atrast.
Lietotāja avatars
o515
New one

Atbildes: 217
Pievienojies: 01 Feb 2006 14:29
Atrašanās vieta: My Riga

Atbildēt evilworm » 02 Aug 2006 10:09

ir man gofreeta truba, pat ljoti laba, tik liikumi un meistara nav, kas to visu samonteetu kopaa
Live fast & Die young
www.gign.lv
Lietotāja avatars
evilworm
New one

Atbildēt o515 » 02 Aug 2006 10:20

da meistaru [svarshiku] var atrast dajebkuraa servii, a to sliikumus pameklee kaut kaadaa buuvmateriaalu veikalaa.
Lietotāja avatars
o515
New one

Atbildēt agressor » 02 Aug 2006 12:33

ir viens džeks actionman. viņš regulāri plēsa trubas ceļot jaudu savai suprei mk iii. nu tad mēs braucām trubām pakaļ uz kurldīgu, kur viņš bija sarunājis custom trubas, ar pirmo reizi neaizbraucām, jo menti par ātrumu paņēma 2x un beidzās nauda. so pēcāk viņš tomēr atveda viņas. ideja visam šim rakstītajam ir tāda. irc serveris irc.apollo.lv kanāls #revolution.lv un nicks ActionMan. viņš izstāstīs kas un kā, jo cik zinu trubas viņam vairs neplīst, tagad riepas par sūdīgām, nes ārā dēl jaudas utt.
this is your life and it's ending one minute at a time
Lietotāja avatars
agressor
New one

Atbildes: 129
Pievienojies: 19 Jūn 2006 08:23
Atrašanās vieta: rix

Atbildēt evilworm » 02 Aug 2006 15:20

kas ta taas pa apzeltitaam trubaam ka uz kuldigu jakrataas pakalj bija?

un atbildod uz o515 tekstu par buvmaterialu veikaliem: been there, done that... esmu redzejis 55mm likumus, bet 60mm kaut kaa nav... ja nu vienigi chuguna, kas mani kaut kaa nepiedur ;)
Live fast & Die young
www.gign.lv
Lietotāja avatars
evilworm
New one

Atbildēt o515 » 02 Aug 2006 15:38

nu jaa, tad Tev ir jaapaintereseejaas pie kaut kaadiem metaalapstraades vechiem, zinu Kjengaragaa ir viena vieta, man pasham tur virpoja trubu katalizatora vietaa, bet vai vinji arii liikumus taisa, fig vinj zin.
Lietotāja avatars
o515
New one

Atbildēt HaL » 02 Aug 2006 21:13

nevajag būvmateriālu veikalus 8)

www.sourcemotorsports.lv

sazvani tur puišus un sarunā, lai viņi uztaisa no ņeržas... samaksāsi par to latus 20, bet za to būs labi...

es turpat trubas taisīšu :roll:
Life is what happens while you're busy making other plans
Outlaw Streetrace Club
402.lv
Lietotāja avatars
HaL
Site Admin

Atbildes: 463
Pievienojies: 30 Jan 2006 23:05

Atbildēt evilworm » 02 Aug 2006 23:13

nu vo, vismaz normals cenjiks... es pat teiktu leeti salidzinajumaa ar to ko man te citur piedavaja :)

vienigi atverot lapu paradaas "uz laiku slēgts" :D
Live fast & Die young
www.gign.lv
Lietotāja avatars
evilworm
New one

Atbildēt HaL » 03 Aug 2006 07:49

evilworm rakstīja:nu vo, vismaz normals cenjiks... es pat teiktu leeti salidzinajumaa ar to ko man te citur piedavaja :)

vienigi atverot lapu paradaas "uz laiku slēgts" :D

Armands 26259147
Sandis 26541900
Outlaw Streetrace Club
402.lv
Lietotāja avatars
HaL
Site Admin

Atbildēt evilworm » 03 Aug 2006 11:09

paldies par tel. noteikti pazvaniishu

aa un vel atklajaas ka tikai pirmaa lapa ir izrubiita, t.i., straadaa piemeram http://sourcemotorsports.lv/kontakti.htm
Live fast & Die young
www.gign.lv
Lietotāja avatars
evilworm
New one

Atbildēt evilworm » 18 Aug 2006 13:36

Palasiijos drusku pa to lapu un skatos ka dzjeki nodarbojas arii ar ecu programmeshanu. Citeeshu:
Pēc šī procesa jauda ir kļuvusi lielāka un degvielas patēriņš mazāks, jo bija atsevišķi apgriezienu diapazoni kuros tika samazināts vai paaugstināts degvielas daudzums kas ļāva iegūt papildus jaudu it sevišķi zemajos apgriezienos, tas būtiski ir jūtams braucot pa pilsētu.

Varbut kaadam ir pieredze ar ecu programmeshanu, vai ir jeega no shiis proceduras un tieshi kaadas izmainjas ir bijushas (par cik palielinajaas jauda un pa cik pazeminajaas degvielas pateerinsh). Tomer sameraa daargs prieks, lai gala rezultataa neko no shii procesa neieguutu :)
Live fast & Die young
www.gign.lv
Lietotāja avatars
evilworm
New one

Atbildēt evilworm » 18 Aug 2006 17:42

Oj never mind, aprunajos ar tiem dzjekiem, visu man ljoti labi pastastija. Borta kompis jamaina, visas iepludes/izpludes arii jarauj nah nost un jaliek normalas, kaa arii teica ka benzina paterinju reali uz pusi var mierigi nogriest, atliek tik ieguldiit drusku skanosho shajaa projektaa. Visticamak taa arii dariishu, jo mashinite kljuvusi ljoti miilja un mainiit prom negribaas.
Starpcitu tika atrasta parodija par interkuleri, ko arii varot mierigi izmest araa :) Visaa visumaa mashina tika noverteta kaa "domashnjaja rabota pri ekstrimalnih obstojannij" :D
Live fast & Die young
www.gign.lv
Lietotāja avatars
evilworm
New one

Atbildēt Eljdar » 19 Aug 2006 09:15

Bet pa tiem dzekiem,neteiksu ka vini baigi profesionali,jo es tur ari izmetu dazus simtus,tas ko vini normali var darit tas ir metinat,bet par parejo es saubos,tas nau tikai mans viedoklis,daudzie jau to saka . cik es interesejos stock ECU parprogramet nevar.
Lietotāja avatars
Eljdar
New one

Atbildes: 127
Pievienojies: 01 Feb 2006 17:55

Atbildēt evilworm » 20 Aug 2006 18:19

teica ka jaamaina ir, shis tur no viena nisana izvilka taadu jauku kastiiti (virsuu kaut kas ar greedy bija saistiits, nepaspeju nopetiit) vai kaut kaadu lidziigu, kas izskatijaas tiiri programmejams
Live fast & Die young
www.gign.lv
Lietotāja avatars
evilworm
New one

Atbildēt vamis » 20 Aug 2006 18:52

evilworm rakstīja:teica ka jaamaina ir, shis tur no viena nisana izvilka taadu jauku kastiiti (virsuu kaut kas ar greedy bija saistiits, nepaspeju nopetiit) vai kaut kaadu lidziigu, kas izskatijaas tiiri programmejams

$$$ ar tev pateica cik tas prieks maxaa? UN cik maksaa to ne tikai uzlikt, bet arii labi straadaajoshu sareguleet?

Uzmaniigi, ka nesanaak kaarteejais katikkautkouzlikt variants. :)

Es nesaku ka vinji nemaak (nav info par to) vai arii ka to nevaig, vienk esi uzmaniigs.
Celica GTS 2000 213Hp & 217 Nm
Attēls
Lietotāja avatars
vamis
CelicaClub member
CelicaClub member

Atbildes: 1056
Pievienojies: 31 Jan 2006 10:44

Atbildēt HaL » 21 Aug 2006 14:31

čoms tirgo interkūleri.... OBX.. nedaudz lietots - 80Ls..

ja interesē, varam kko sadomāt! 8)
Outlaw Streetrace Club
402.lv
Lietotāja avatars
HaL
Site Admin

Atbildēt evilworm » 21 Aug 2006 19:33

jaa, iespejams ka interesee... tie dzjeki piedavaja pa 170ls ar visu uzlikshanu... vot tik janoskaidro vai tas obx normaali derees...

enivei, es pashlaik parak sudigi jutos lai kaut ko spriestu... laikam vedera gribu sakjeris esmu... visadaa zinjaa es sazvanishos ar tiem dzjekiem un parunaashos par to obx

par $$$... piesolija nomainiit visas trubas, jo cik nopratu, tad pashreizejaas iisti labi neatbilst. Vismaz tas, ka dazhas trubas ir pa shauru, ir ar neapbrunjotu aci redzams. Tad vel man izplude jamaina, jo norusejis viss ir un pedejaa laikaa visadas divainjas skanjas taisa. Protams runaatais interkuleris arii jaliek ir. To visu piesolijaas pa ~ 500ls izdariit, ieskaitot darbu. Otrais solis ir borta kompja mainja un regulacija, to arii pa pieciem simtiem teica ka izdarishot. Kaut ko vel par jelgavas jauno stendu runaja, es gan tajaa momentaa biju sakodis zobus, jo visu dienu nebiju uz tualeti ticis un man jau acis asaroja, tapec nepiefikseju visu lidz galam...
Live fast & Die young
www.gign.lv
Lietotāja avatars
evilworm
New one

Atbildēt ua » 21 Aug 2006 21:22

kas teu tas par hibriidu vispaar ir?! :shock:
ua
New one

Atbildes: 8
Pievienojies: 13 Jūn 2006 22:04

Atbildēt evilworm » 22 Aug 2006 09:35

Divritenis ar 2.0 turbo motoru, kas ir pashmeistarots majas apstakljos. Pats gan to neesmu darijis, jau nopirkts taads autinsh bija.
Live fast & Die young
www.gign.lv
Lietotāja avatars
evilworm
New one

Nākošais

Atgriezties uz Tehnika & remonti / Technics and repairs

Kas ir Pieslēdzies

Lietotāji, kuri atrodas šajā forumā: Nav reģistrētu lietotāju un 2 viesi