Gen 5 gaismas

Tehiskās nianses! Par un ap auto niķiem, defektiem un remontiem! / Celica repairs and technical information

Gen 5 gaismas

Atbildēt Palma » 05 Apr 2011 21:51

Ir problēma ar gaismām domāju vai var regulēt to lietu, jo tuvās ir vājas un tālās ir vispār nekādas vai spuldzishu maiņa varētu lidzet vai uzreiz labāk visu mainīt jo stiklā ir udens iekša vismaz mazliet ir var redzet pilītes un liekas (ja nemaldos reflektors) ari varetu but pie vainais un vai to var nomainit?
This is no rocket science - it's TOYOTA !!!

Eagle Talon TSi AWD
Dodge Grand Caravan 3.8 LPG Sold
Toyota Celica Gen7 Sold
Toyota Celica Gen 5 Sold
Lietotāja avatars
Palma
CelicaClub member
CelicaClub member

Atbildes: 1825
Pievienojies: 12 Aug 2010 00:11
Atrašanās vieta: Rīga,ķegums

Re: Gen 5 gaismas

Atbildēt chaliits » 05 Apr 2011 22:32

Palma rakstīja:Ir problēma ar gaismām domāju vai var regulēt to lietu, jo tuvās ir vājas un tālās ir vispār nekādas vai spuldzishu maiņa varētu lidzet vai uzreiz labāk visu mainīt jo stiklā ir udens iekša vismaz mazliet ir var redzet pilītes un liekas (ja nemaldos reflektors) ari varetu but pie vainais un vai to var nomainit?

esmu nomainijis pasus stiklus un ieliku philips ampas. Depo noperkamas (maksaa pa 20LS, bet dabuju pa 14ls) starpiba ir uzreiz juutama :) bet tik un taa liekas pa maz. domaju ko varetu migliniekos salikt lai labak spiid.
Lietotāja avatars
chaliits
New one

Atbildes: 443
Pievienojies: 24 Jan 2009 16:32
Atrašanās vieta: Jēkabpils

Atbildēt Palma » 05 Apr 2011 22:38

chaliits rakstīja:
Palma rakstīja:Ir problēma ar gaismām domāju vai var regulēt to lietu, jo tuvās ir vājas un tālās ir vispār nekādas vai spuldzishu maiņa varētu lidzet vai uzreiz labāk visu mainīt jo stiklā ir udens iekša vismaz mazliet ir var redzet pilītes un liekas (ja nemaldos reflektors) ari varetu but pie vainais un vai to var nomainit?

esmu nomainijis pasus stiklus un ieliku philips ampas. Depo noperkamas (maksaa pa 20LS, bet dabuju pa 14ls) starpiba ir uzreiz juutama :) bet tik un taa liekas pa maz. domaju ko varetu migliniekos salikt lai labak spiid.

kadas tieshi tas lampas bij varbut vari paskatities kodus un ari stiprumus jo to es isti nezinu un ta cena par vienu vai abaam par vienu ja?

Eagle Talon TSi AWD
Toyota Celica Gen7 Sold
Toyota Celica Gen 5 Sold
Lietotāja avatars
Palma
CelicaClub member
CelicaClub member

Atbildēt ervisss » 05 Apr 2011 22:52

Nu ja tev reflektors jau ir pabojāts tad gan būtu labi padomāt par jauniem lukturiem, ar spuldzītēm tik var nedaudz ''aizmālēt acis'' ar itkā labāku gaismu (kas var arī nebūt labāka)
ervisss
CelicaClub godfather
CelicaClub godfather

Atbildes: 2009
Pievienojies: 31 Mai 2006 09:11
Atrašanās vieta: Jelgava

Atbildēt Palma » 05 Apr 2011 22:57

ervisss rakstīja:Nu ja tev reflektors jau ir pabojāts tad gan būtu labi padomāt par jauniem lukturiem, ar spuldzītēm tik var nedaudz ''aizmālēt acis'' ar itkā labāku gaismu (kas var arī nebūt labāka)

tad tā arī būs jādara ;)

Eagle Talon TSi AWD
Toyota Celica Gen7 Sold
Toyota Celica Gen 5 Sold
Lietotāja avatars
Palma
CelicaClub member
CelicaClub member

Atbildēt chaliits » 06 Apr 2011 07:45

Palma rakstīja:
chaliits rakstīja:

kadas tieshi tas lampas bij varbut vari paskatities kodus un ari stiprumus jo to es isti nezinu un ta cena par vienu vai abaam par vienu ja?

tas par komplektu. rekur atradu fotku:

Attēls

Vienigi nezinu ka butu ja iekrautu ksenonu parastajos lukturos.
Lietotāja avatars
chaliits
New one

Atbildēt WALA » 06 Apr 2011 08:49

Ar ksenonu parastajos lukturos būs daudz gaismas kas spiež pretīmbraucējiem acīs + nevarēsi iziet apskati !!!
Patiesībā xenona lielāka priekšrocība - gaismas spektrs kura iespaidā daudz lietas uz ceļa šķiet kontrastainākas. Protams ja ksenons auto ir orģinālā - tad arī gaismas spēja daudz dod, bet tādus lukturos kā Gen5 xenons apspīd visu "pasauli", bet uz ceļa nonāk salīdzinoši maza daļa no tā kam tur jānonāk.
In cars we trust !!!
Lietotāja avatars
WALA
New one

Atbildes: 6018
Pievienojies: 09 Jūn 2006 12:06
Atrašanās vieta: Riga

Atbildēt Palma » 06 Apr 2011 09:22

chaliits rakstīja:
Palma rakstīja:
chaliits rakstīja:

tas par komplektu. rekur atradu fotku:

Attēls

Vienigi nezinu ka butu ja iekrautu ksenonu parastajos lukturos.

O paldies :)
stiklus jau atradau tagad vel shitas tikai alga jagaida :):D

Eagle Talon TSi AWD
Toyota Celica Gen7 Sold
Toyota Celica Gen 5 Sold
Lietotāja avatars
Palma
CelicaClub member
CelicaClub member

Atbildēt chaliits » 06 Apr 2011 09:27

WALA rakstīja:Ar ksenonu parastajos lukturos būs daudz gaismas kas spiež pretīmbraucējiem acīs + nevarēsi iziet apskati !!!
Patiesībā xenona lielāka priekšrocība - gaismas spektrs kura iespaidā daudz lietas uz ceļa šķiet kontrastainākas. Protams ja ksenons auto ir orģinālā - tad arī gaismas spēja daudz dod, bet tādus lukturos kā Gen5 xenons apspīd visu "pasauli", bet uz ceļa nonāk salīdzinoši maza daļa no tā kam tur jānonāk.

a ko tu ieteiktu iekraut miglas lukturos, lai labak spiid? Parasta lampinja kaut kaa maz gaismas dod.
Lietotāja avatars
chaliits
New one

Atbildēt WALA » 06 Apr 2011 10:15

chaliits rakstīja:
a ko tu ieteiktu iekraut miglas lukturos, lai labak spiid? Parasta lampinja kaut kaa maz gaismas dod.

Redzi ir grūti kaut ko ieteikt, jo protams vienmēr var likt jaudīgāku spuldzi, bet jārēķinās ka jaudīgāka spuldze tik mazā korpusā to pamatīgi uzsildīs - var principā pat izkausēt stiklu ja tas ir no akrila. Tāpat arī drošinātāji "ierobežo" to ko tur var ielikt - pa niknu - uz degs ārā ka prieks.

Es gan nedomāju ka tie standarta Celicas lukturi ir uzskatāmi par baigajiem labajiem miglas lukturiem, bet nu parasti miglā no spēcīgas gaismas nav lielas jēgas - tā labi atstarojas atpakaļ un sāk pašam spīdēt acīs.
Uz tā visa fona domāju ka +10W (ja tādas var dabūt) no tagadējām spuldzītēm nekaitēs, bet īpaši vairāk arī nevajadzētu tur bāzt. Tas pats ar normālajām un tālajām gaismām.

Ja savukārt grib lai tālie būtu nikni, tad visjēdzīgākais ceļš ir papildtālie kāds HELLA, PIAA, KC ...
In cars we trust !!!
Lietotāja avatars
WALA
New one

Atbildēt chaliits » 06 Apr 2011 10:28

WALA rakstīja:
chaliits rakstīja:

Redzi ir grūti kaut ko ieteikt, jo protams vienmēr var likt jaudīgāku spuldzi, bet jārēķinās ka jaudīgāka spuldze tik mazā korpusā to pamatīgi uzsildīs - var principā pat izkausēt stiklu ja tas ir no akrila. Tāpat arī drošinātāji "ierobežo" to ko tur var ielikt - pa niknu - uz degs ārā ka prieks.

Es gan nedomāju ka tie standarta Celicas lukturi ir uzskatāmi par baigajiem labajiem miglas lukturiem, bet nu parasti miglā no spēcīgas gaismas nav lielas jēgas - tā labi atstarojas atpakaļ un sāk pašam spīdēt acīs.
Uz tā visa fona domāju ka +10W (ja tādas var dabūt) no tagadējām spuldzītēm nekaitēs, bet īpaši vairāk arī nevajadzētu tur bāzt. Tas pats ar normālajām un tālajām gaismām.

Ja savukārt grib lai tālie būtu nikni, tad visjēdzīgākais ceļš ir papildtālie kāds HELLA, PIAA, KC ...

Ieliekot sis spuldzes kuram ieliku fotku, talas gaismas ir ok, nekadu pretenzinju, daudz labak spid nekaa ieprieksh. tuvaas ari ir neko. Vienigi gribetos kaut ko ar migliniekiem sadarit, jo tur es pat nezinu kada lampinja. Kaut kada h3 no citiem migliniekiem iznemta. Vienigi manus migliniekus ierobezo varbut ari bampers? Jo bampers un miglinieki man ir tadi kaa Bo bijusajai celicai.
Lietotāja avatars
chaliits
New one

Atbildēt WALA » 06 Apr 2011 11:11

chaliits rakstīja:
Ieliekot sis spuldzes kuram ieliku fotku, talas gaismas ir ok, nekadu pretenzinju, daudz labak spid nekaa ieprieksh. tuvaas ari ir neko. Vienigi gribetos kaut ko ar migliniekiem sadarit, jo tur es pat nezinu kada lampinja. Kaut kada h3 no citiem migliniekiem iznemta. Vienigi manus migliniekus ierobezo varbut ari bampers? Jo bampers un miglinieki man ir tadi kaa Bo bijusajai celicai.

Nu tad varbūt arī jāsāk ar to ka ieliekam normālas spuldzes.
In cars we trust !!!
Lietotāja avatars
WALA
New one

Atbildēt ervisss » 06 Apr 2011 11:21

oriģināli tajos migliniekos ir H3.
Nu salīdzinājumam - man džipam bija miglinieki labi noderēja tumšā laikā braucota ar tuvajiem un arī ar tālajiem kopā (tuvajiem izgaismoja sānus bet tālajiem arī vēl to daļu priekšā kas palika tumsā no tālajiem)
un salīdiznot to ar celicu (protams celicai miglas ir stipri tuvāk zemei) celicai palīdz izgaismot sānus tuvajiem, bet pie tālajiem nesmu jutis vajadzību priekšā vēl papildus izgaismojumu.
Jā - džipam arī bija tomērt nedaudz labākas gaismas - kā nekā par gadiem 15 jaunāks, bet uzskatu ka celicai ir salīdzinoši labas gaismas.
esmu pabraukājis ar mazda 323f (96 gada) tai bija izcili sliktas gaismas. senča mazdai 626 (95gada) arī ir sliktākas nekā celicai.
ervisss
CelicaClub godfather
CelicaClub godfather

Atbildes: 2009
Pievienojies: 31 Mai 2006 09:11
Atrašanās vieta: Jelgava

Atgriezties uz Tehnika & remonti / Technics and repairs

Kas ir Pieslēdzies

Lietotāji, kuri atrodas šajā forumā: Nav reģistrētu lietotāju un 1 viesis