Joprojām par temperatūru un tosolu Celicai'90

Tehiskās nianses! Par un ap auto niķiem, defektiem un remontiem! / Celica repairs and technical information

Joprojām par temperatūru un tosolu Celicai'90

Atbildēt Lindya » 22 Sep 2006 07:38

Tātad bij probl ar motora kūpēšanu un temperatūras datčika lēkāšanu. Nomainīju radiatora vāciņu, vairs nekūpēja, bet temp turpināja lēkāt un arvien vairāk pēc aptuveni 10 km nobraukuma kāpt sarkanajā. Pielējām radiatora līmi, bet nākamā dienā atkal kūp kā traks un temperatūra atkal kāp sarkanajā, kad stāv. :shock: Nesaprotu, kas par vainu!! Help! Kur braukt pārbaudīt? :?: Galvenais, ka arī tosols katru dienu jālēj klāt apm 0.5 l pēc aptuveni 25 km nobraukšanas. Arī pa izpūtēju nāk baigie dūmi....cik dzirdēts, tad pie vainas var būt motora galvas blīve. Cik tāda maksā, cik maiņa utt?????
Lietotāja avatars
Lindya
New one

Atbildes: 12
Pievienojies: 13 Sep 2006 08:43

Re: Joprojām par temperatūru un tosolu Celicai'90

Atbildēt hacis » 22 Sep 2006 07:52

Lindya rakstīja:Tātad bij probl ar motora kūpēšanu un temperatūras datčika lēkāšanu. Nomainīju radiatora vāciņu, vairs nekūpēja, bet temp turpināja lēkāt un arvien vairāk pēc aptuveni 10 km nobraukuma kāpt sarkanajā. Pielējām radiatora līmi, bet nākamā dienā atkal kūp kā traks un temperatūra atkal kāp sarkanajā, kad stāv. :shock: Nesaprotu, kas par vainu!! Help! Kur braukt pārbaudīt? :?: Galvenais, ka arī tosols katru dienu jālēj klāt apm 0.5 l pēc aptuveni 25 km nobraukšanas. Arī pa izpūtēju nāk baigie dūmi....cik dzirdēts, tad pie vainas var būt motora galvas blīve. Cik tāda maksā, cik maiņa utt?????

cik atceros man galvas bliive kaadi 40 ls maksaaja. darbs.. nezinu, mainiija reizee ar dzineeja kapremontu...
bet nu var jau izraadiities ka arii galva ir jaamaina.
duumi komplektaa ar shkjidruma zushanu visticamaak ka noraada uz bliives/galvas probleemu un paareejie gluki ir no lieka spiediena un gaazeem sisteemaa.
vislabaak mainiit buutu rallija klubs, pie jumiisha vai arii pie slavas. motora darbiem es njemtu pirmos. pie slavas varees nopirkt galvu ja buus nepiecieshams. kontaktiem te lapaa kautkur jaaabuut. meklee peec slava vai olaines 3a, un jumiits vai vieniibas gatve...
Lietotāja avatars
hacis
New one

Atbildes: 91
Pievienojies: 01 Feb 2006 10:11
Atrašanās vieta: Riga

Atbildēt Lindya » 22 Sep 2006 08:08

Thanks! Meklēšu kontaktus tad. :mobile:
Lietotāja avatars
Lindya
New one

Atbildēt asc » 22 Sep 2006 12:26

Lindya rakstīja:Thanks! Meklēšu kontaktus tad. :mobile:

Jumiisha servis:

TEL +371 7808075
MOB +371 8347744
FAX +371 7808068
Briņģu iela 2, Rīga
LV-1058, Latvija
serviss@rally.lv

Mana celica tur arii pashlaik aatrodas ar motoru uz galda :)
Lietotāja avatars
asc
New one

Atbildes: 32
Pievienojies: 24 Feb 2006 12:44
Atrašanās vieta: Rīga

Atbildēt Lindya » 22 Sep 2006 12:29

Kādas tur cenas? Cik maksā vienkārši apskate un konstatēšana , kas riktīgi pa vainu? :shock:
Lietotāja avatars
Lindya
New one

Atbildēt asc » 22 Sep 2006 12:39

Lindya rakstīja:Kādas tur cenas? Cik maksā vienkārši apskate un konstatēšana , kas riktīgi pa vainu? :shock:

Nu īpaši lēts tas serviss nav, bet toties celicu motorus gan pārzin ļoti labi. Par apskati un konstatēšanu - zvani uz to mob.numuru un pastāsti kā auto uzvedas, iespējams, ka apskate nemaz nebūs vajadzīga un viņiem būs viss skaidrs tāpat. Tad uzreiz arī vari pajautāt par aptuvenām izmaksām. Bet spriežot pēc visiem apraxtītajiem simptomiem, man ir baigas aizdomas, ka būs jāceļ nost galva motoram... Visticamāk, ka galvas blīve + iespējams vēl kaut kas...
Lietotāja avatars
asc
New one

Atbildēt Lindya » 22 Sep 2006 12:52

A cik ātri tās lietiņas darās? Ja motora galvas blīve jāmaina un vēl kas, tad cik ilgi tas? Un rindas baigas, lai tiktu uz remontu?

Es vienkārši bez autiņa darba dienā nevaru vispār... tad jāņem arī man vai nu slimības lapa vai atvaļinājums...tā jau priekšā remonti, sāns jātaisa viss, kad apdrošinātāji naudu izmaksās... :cry:
Lietotāja avatars
Lindya
New one

Atbildēt asc » 22 Sep 2006 13:11

Nu par termiņiem baigi grūti prognozēt - viss atkarīgs no tā, kas tur atklājas attaisot. Ja tikai blīve tad, manuprāt, nevarētu būt vairāk par pāris dienām. Bet kā jau te Hacis teica - var izrādīties, ka visa galva jāmaina, jo viņa ir savērpusies... Tad, kamēr sadabūs visu vajadzīgo utt. utt.
Par rindām - ja šodien pieteiksies, tad visticamāk uz nākošās nedēļas vidu/beigām varētu tikt klāt.
Labāk jau vienkārši uzzvani viņiem un parunā - kas, kā, kad utt.
Lietotāja avatars
asc
New one

Atbildēt hacis » 22 Sep 2006 15:28

man taisiija paaris nedeeljas. es forshi iekaartojos pirms braukshanas atvalinaajumaa nodot, ar ceriibu kad atbraukshu viss buus kaartiibaa. bet kas tev deva, naacaas bombiit katru dienu veel nedeelju. tad sanjeemaas un vienaa dienaa sataisiija. tur laikam pa priekshu taisa saveejiem un tad paareejiem, jo tas neizskataas peec oficiaala servisa. nosaukums jau arii attieciigs. ;)
bet nu shos motorus vinji paarzin un kopsh remonta pirms paaris gadiem motoram neesmu pieskaaries... aa nee pieskaaros, gengeris nopliisa...:)
Lietotāja avatars
hacis
New one

Atbildēt asc » 22 Sep 2006 16:07

Nu jā, uz tādiem apjomīgākiem darbiem viņiem tur ir nedaudz problēmas ar termiņiem - es nu jau arī vairākas nedēļas gaidu rezultātu... :( 2nedēļas kamēr šāles tika atsūtītas, tad bija čakars ar izplūdes kolektora skrūvēm, kas nolūza un bija jāizdabū ārā, tagad izrādās, ka gredzeni neatnāca īstie (tā viņi vismaz man stāsta) utt. Bet tādus nelielus remontus līdz šim gan viņi vienmēr ir veikuši pietiekami operatīvi.
Lietotāja avatars
asc
New one

Atbildēt hacis » 05 Dec 2006 01:48

btw cik jums raada temp datchiks kad ir pilniibaa uzsilis dzineejs? man nedaudz zem puses un augstaak nekad nekaapj. vai tas ir normaali? just curious... :oops:
Lietotāja avatars
hacis
New one

Atbildēt Jeepis » 05 Dec 2006 02:02

hacis rakstīja:btw cik jums raada temp datchiks kad ir pilniibaa uzsilis dzineejs? man nedaudz zem puses un augstaak nekad nekaapj. vai tas ir normaali? just curious... :oops:

a Tev salonaa puush siltu vai karstu gaisu... ?
Lietotāja avatars
Jeepis
New one

Atbildes: 499
Pievienojies: 22 Aug 2006 11:58

Atbildēt asc » 05 Dec 2006 11:14

hacis rakstīja:btw cik jums raada temp datchiks kad ir pilniibaa uzsilis dzineejs? man nedaudz zem puses un augstaak nekad nekaapj. vai tas ir normaali? just curious... :oops:

Tieši tāpat. Pat pēc stundu ilgas gāšanas pa trasi. Tā kā, domāju, ka tas ir ok :)
Lietotāja avatars
asc
New one

Atbildēt hacis » 05 Dec 2006 16:22

Jeepis rakstīja:

gaisu puush cik necik siltu. vismaz patreizeejaa klimataa nav jaasalst. bet noteikti agraak slidiija labaak. nesen nomainiiju termostatu, bija beikts, un tad saaku pieveerst uzmaniibu ka temp liidz pusei nemaz netiek, toties uzsilst gan 5 min, taa kaa termostats straadaa labi. kautkaa palicis atminjaa ka senaak temp raadiija vairaak, bet pavasarii esmu mainiijis arii radiatoru, varbuut tagad dzesee labaak...
Lietotāja avatars
hacis
New one

Atbildēt hacis » 05 Dec 2006 16:23

asc rakstīja:

Tieši tāpat. Pat pēc stundu ilgas gāšanas pa trasi. Tā kā, domāju, ka tas ir ok :)

tnkx
Lietotāja avatars
hacis
New one

Atbildēt reiplax » 05 Dec 2006 17:06

hacis rakstīja:
Jeepis rakstīja:

gaisu puush cik necik siltu. vismaz patreizeejaa klimataa nav jaasalst. bet noteikti agraak slidiija labaak. nesen nomainiiju termostatu, bija beikts, un tad saaku pieveerst uzmaniibu ka temp liidz pusei nemaz netiek, toties uzsilst gan 5 min, taa kaa termostats straadaa labi. kautkaa palicis atminjaa ka senaak temp raadiija vairaak, bet pavasarii esmu mainiijis arii radiatoru, varbuut tagad dzesee labaak...

Man ar tas pats ka temp nekaapj augstaak par pusi un es jau saaku baidiities ka ziemaa nenosalstu... :!:
-=SKBMSTR=-
Lietotāja avatars
reiplax
New one

Atbildes: 13
Pievienojies: 05 Dec 2006 14:07

Atbildēt BriinumsBo » 11 Apr 2007 12:50

diezgan jeeli sanaaca, kad vienaa servii chaliishi bija ieleejushi stikla shkjidrumu radiatora rezerves bachikaa.. rezultaataa peec kaadiem 50-100km, spirts iekljuva radiatoraa un uzvaariijaas, saspraaga truba, radiators (kaut pirms radiatora pilnīgas bojāejas operatiivi izskalojaam visu, taapat karsa un beigās sasprāga pavisam)
Lietotāja avatars
BriinumsBo
New one

Atbildes: 2058
Pievienojies: 11 Apr 2007 12:26
Atrašanās vieta: riga jou

Atbildēt BriinumsBo » 15 Nov 2007 20:20

asc rakstīja:Nu jā, uz tādiem apjomīgākiem darbiem viņiem tur ir nedaudz problēmas ar termiņiem - es nu jau arī vairākas nedēļas gaidu rezultātu... :( 2nedēļas kamēr šāles tika atsūtītas, tad bija čakars ar izplūdes kolektora skrūvēm, kas nolūza un bija jāizdabū ārā, tagad izrādās, ka gredzeni neatnāca īstie (tā viņi vismaz man stāsta) utt. Bet tādus nelielus remontus līdz šim gan viņi vienmēr ir veikuši pietiekami operatīvi.

Škrobīgi. Septembrī zvanīju, pierakstījos uz 29.septembri. Solījās 2-3 nedēļās pārlasīt šāles un gredzenus, kas izmaksāšot ~600-1200ls. Pēc 3 nedēļām tikai detaļas atnāca. Tagad jau 4 nedēļas zvanos, katru reizi saka ka skrūvē motoru kopā un varētu būt uz nedēļas beigām. Zvanīju šodien - esot kautkāda aizķeršanās un jāved citur slīpēt galvu. Konkrēts besis, man vēl dafiga kas jādara, rūsa jānoņem, jākrāso, jāpulē, un simts citi darbi, bet ziema jau ir klāt. Un vēl jāpaspēj šāles 3000km piebraukt.. Beigās būšu izmetis remontā tikpat cik nopirkt jaunu celicu, tikai pa ziemu nemaz nepaspēšu pabraukt :(
jau sāku lūrēt uz bmw pusi (nodeg motors, 200ls un ir jauns), tikai priekš kam man viņu :?
Kad būs gatava, došu atskaiti (cerams pozitīvu)

P.S. Kad pirms mēneša bija atnākušas detaļas, teica, ka kopā pārlasa 3 GT4 motorus, varbūt kāds no cc.lv ?
Lietotāja avatars
BriinumsBo
New one

Atbildes: 2058
Pievienojies: 11 Apr 2007 12:26
Atrašanās vieta: riga jou

Atbildēt Kljavins » 15 Nov 2007 20:56

kuraa vietaa taisi???
Lietotāja avatars
Kljavins
New one

Atbildes: 132