radiators

Tehiskās nianses! Par un ap auto niķiem, defektiem un remontiem! / Celica repairs and technical information

radiators

Atbildēt Pika » 23 Jūl 2007 07:24

jautajuminjsh taads :)
kaa ir ar radiatoriem celicai 92 g ?! der tikai 92 g celicu radiatori vai ari kada cita gada var dereet?! kuru?
varbuut kaadam lieks un var man nopaardot ;) ?!!?!?!

P.S. un vel mani interesee gumijas kas iet ap durvim, nee - pareizak ta gumija kas ir pie mashinas :) pret kuru atspiezhas durvju stikls aizverot :) :) :) negribata r to man nopaardot?! ;)
Lietotāja avatars
Pika
New one

Atbildes: 41
Pievienojies: 19 Sep 2006 11:50
Atrašanās vieta: Riga

Atbildēt WALA » 23 Jūl 2007 08:33

1) nevajag jau tadeelj 2 topicus cept. :waf: ;)

2) jautaajums ir vai vajadziigs ir leti vai vajadziigs lai labi - jo ir varianti

a) nopirkt jaunu radiatoru (protams neorgjinaalo),

b) var meegjinaat iedot salodeet esosho( bet tas nebuus uz sitiena, bet aizies vismaz nedelja),
un

c) radiatoru var panjemt no jebkura toyotas 2 litru motora ( te gan jaapaskatas ka Cecilei tas stiprinaas, bet tiem auto kas bija man - Carina E un Avensis tie radiatori mieriigi ir savstrapeeji mainaami) .

P.S.
Kad es savai Carina E mainiiju radiatoru man pilniig jauns Nissens izmaksaaja ~ 80 Ls ( tas ar visaam uzliceejkantora atlaideem ~ 10 %). Kantoris kas man lika iekshaa bija Helms-1 (taa iela laikam saucaas Vairoga kas iet paari jaunajam VEF tiltam). Radiators pats no kaut kaada kantora Vagonu 34 vai 35, karoch netaalu no Latvijas Gaazes centraalaa kantora.
In cars we trust !!!
Lietotāja avatars
WALA
New one

Atbildes: 6018
Pievienojies: 09 Jūn 2006 12:06

Atbildēt Pika » 23 Jūl 2007 08:37

sorry... divus negribeeju, bet otru es nemaz neredzu :( :) lai ir kaa ir :)
Lietotāja avatars
Pika
New one

Atbildēt Rumm » 24 Jūl 2007 10:35

Mainot radiatoru ir svarīgi zināt:
1. Kā izvietotas trubiņas, kas savieno radiatoru ar motoru. Tās var būt vienā malā, vai pa vidu. Jāskatās gan augšējā, gan apakšējā.
2. Atkarībā no tā vai autiņš ir ar AC vai manuālo vai automātisko kārbu, var būt dažādi radiatoru varianti ar dažādi izvietotām trubiņām.
3. Arī motora litrāža ir svarīga, lai sameklētu īsto.

Manai Celica 5Gen 1,6 92' aukšējā trubiņa ir pa vidu, bet apakšējā no salona puses kreisajā malā. Tāds radiators vidēji maksā no 125 - 147 Ls un uz vietas vēl nesen nebija. It kā pasūtīju, bet izrādās ka mēnesis jāgaida. Tagad meklēju pa citiem kantoriem.

Vakar zvanīju vienam puisim no Tukuma. Šim ir 90' 1,6 Celica, bet radiatora trubas nebija kā manējam. Cenu jau nokaulēju uz 35 Ls, bet tad tikai par trubām uzzinaju. Vari paprovēt uzzvanīt 22472661 (vakar sludinājums vēl bija ss.lv).
Lietotāja avatars
Rumm
New one

Atbildes: 242
Pievienojies: 05 Jūn 2007 12:52
Atrašanās vieta: Riga, Titurga

Atbildēt Pika » 24 Jūl 2007 13:00

a kaa ir qar taam gumijaam?! kuru gadu amplituuda es vareetu mekleet?! :)
Lietotāja avatars
Pika
New one

Atbildēt WALA » 24 Jūl 2007 13:07

Pika rakstīja:a kaa ir qar taam gumijaam?! kuru gadu amplituuda es vareetu mekleet?! :)

NU gumijas gan tev principiaali vienalga kura gada - konstrukcija ta vienaada. Galvenais principaa - jo jaunaakas gumijas jo labaak - gumijas apstraades tehnologjija ir gaajusi uz priekshu diezgan lieliem soljiem.
Es piemeeram meegjinaatu peetiit kaadas jaunaakas mashiinas kuraam nau durvju stiklu raamji ( piem. SUBARU Impreza utml.), citaak vecas gumijas - ta ir kaa ir.

Vispaar jau noteikti ir iespeejas nopirkt taadas gumijas kaut kur arii uz metriem - pec tam atliek tikai piedabuut taas klaat ar pareizu liimi un aidaa. Bet nu protams vieglaak uzlikt buus orgjinaalu, un tas labaak piegules.
In cars we trust !!!
Lietotāja avatars
WALA
New one

Atbildes: 6018
Pievienojies: 09 Jūn 2006 12:06

Atbildēt Rumm » 24 Jūl 2007 13:35

...nu ja vajag tās gumijas, kuras pie auto korpusa stiprina, tad jāmeklē tikai Celica gumijas kuras izlaiztas no 1990 - 1993 gadam. Tām virsbūve visām ir vienāda un gumijas derēs (tā man liekas). Citu autiņu gumijas tur diez vai derēs...
Lietotāja avatars
Rumm
New one

Atbildēt e » 01 Apr 2008 11:28

Pabrowseju paserchoju pa forumu, un neko aktualu neatradu par radiatoriem.
Paris bodem uzzvanot noskaidroju, ka cenas svarstas no 160+pvn liidz 230 (tajaas kur ir) daudzas nemaz nav :)
www.radiators.lv kjinieshu nebus pieejami kaadu briidi, eiropieshu pa 230 negribaas gluzhi pirkt :)
Kadi zinaami kantori kur mekleet?
FFF!
e
New one

Atbildes: 217
Pievienojies: 30 Aug 2007 11:33

Atbildēt ervisss » 01 Apr 2008 11:46

e rakstīja:Kadi zinaami kantori kur mekleet?

Tev kas par celicu? Ja Gen5 tad varētu piekāpt pie Slavas tur domājam ka būs kads - tiesa gan lietots radiators, ja cits modelīts tad gan jājautā vai viņam ir. Gen7 viņam laikam nebūs.
ervisss
CelicaClub godfather
CelicaClub godfather

Atbildes: 2009
Pievienojies: 31 Mai 2006 09:11
Atrašanās vieta: Jelgava

Atbildēt e » 01 Apr 2008 11:59

Nav, vinjsh kaa reiz man arii iebakstiija, ka redz, caurums ir radiatora. A es bij iedevis vinjam termostatu mainiit, tjip temperatuura taa galiigi negribiigi celjaas :) Heh, taa vot ir, kad dienas gaismaa nekad neieskataas zem kapota, tikai pa tumsu :D

A toyota ir Gen 6
FFF!
e
New one

Atbildēt Rumm » 01 Apr 2008 12:33

http://www.zl.lv/portal/view.php?id=225 ... 42&lang=lv
"JOK", SIAZiepniekkalna 73, Rīga, LV-1076
Tālrunis 67601545
Mobilais tālrunis 29480011

Šajā kantorī es savai Gen 5 pirku. Bija par viszemākajām naudiņām no tiem kantoriem, kuros meklēju.
Lietotāja avatars
Rumm
New one

Atbildēt e » 02 Apr 2008 08:10

A tas kantoris ziepniekkalna ielaa izklausaas taads sakariigs, pa telefoonu pat atlaidi nelielu vareeja sarunaat :)
FFF!
e
New one

Atgriezties uz Tehnika & remonti / Technics and repairs

Kas ir Pieslēdzies

Lietotāji, kuri atrodas šajā forumā: Nav reģistrētu lietotāju un 1 viesis