Smidzinātājs :D

Tehiskās nianses! Par un ap auto niķiem, defektiem un remontiem! / Celica repairs and technical information

Smidzinātājs :D

Atbildēt JackFrost » 10 Dec 2007 17:53

meklēju serch Smidzinātājs neko neatradu.. :D:D:D tad nu rakstu nezinu kā tos sauc bet lieta tāda dabūju bamperi no modeļa kam bija lampu apsmidzinātāji... (kur varētu dabuut tos pļurķus kas caurumus aizpilda vēl jo labāk ja visu motoriņu (sūkni) kas apsmidzina lampas....

Vai varb būs vienk jāuzlīmē apaļas melnas ripiņas tiem caurumiņiem virsū... :shura:
Attēls
Lietotāja avatars
JackFrost
CelicaClub member
CelicaClub member

Atbildes: 3879
Pievienojies: 28 Aug 2007 22:04
Atrašanās vieta: Rīga, LMC

Atbildēt WALA » 10 Dec 2007 18:30

Ja tev angliski tad headlight washers/sprinklers.
Ja latviski tad - lukturu mazgātāji/smidzinātāji.

Un man domaat ka tev ur pat jebkaadiem neorgjinaalajaiem buutu jaader, un visticamaak ka varetu dereet arii no jebkuras citas vieglaas TOYO. Tikai cik esmu redzeejis ir tomeer mazliet atshkjiriigas modifikaacijas, vienas ir praktiski pie pasha bumpera sprauslas, un otras ( man ar taadas ir Avensim) ir uz taada kaa neliela (3-4 cm) "torniisha". NU un tad veel ir pavisma krutaas, kaa tagad jauniem auto - kuras tiek izbiidiitas no bumpera vai luktura izsmidzinaashanas briidii.
In cars we trust !!!
Lietotāja avatars
WALA
New one

Atbildes: 6018
Pievienojies: 09 Jūn 2006 12:06
Atrašanās vieta: Riga

Atbildēt JackFrost » 11 Dec 2007 00:48

WALA rakstīja:Ja tev angliski tad headlight washers/sprinklers.
Ja latviski tad - lukturu mazgātāji/smidzinātāji.

Un man domaat ka tev ur pat jebkaadiem neorgjinaalajaiem buutu jaader, un visticamaak ka varetu dereet arii no jebkuras citas vieglaas TOYO. Tikai cik esmu redzeejis ir tomeer mazliet atshkjiriigas modifikaacijas, vienas ir praktiski pie pasha bumpera sprauslas, un otras ( man ar taadas ir Avensim) ir uz taada kaa neliela (3-4 cm) "torniisha". NU un tad veel ir pavisma krutaas, kaa tagad jauniem auto - kuras tiek izbiidiitas no bumpera vai luktura izsmidzinaashanas briidii.

aha tādas ir man carolai... izbīdās kad spiež... ;) .nu sk pakldies pa info...

Varbuut kaadam kādas liekas mētājās :shura: pa lēto...;) 8)
Attēls
Lietotāja avatars
JackFrost
CelicaClub member
CelicaClub member

Atbildēt BriinumsBo » 11 Dec 2007 09:24

man ir pats motoriits, bet nav ne caurumu bamperii (cits bampers) ne smidzinātāji :D kad piespiežu pogu, tad pa ventilatoriem naak iekšā tas apreibinošais šķidrums :D :D
Lietotāja avatars
BriinumsBo
New one

Atbildes: 2058
Pievienojies: 11 Apr 2007 12:26
Atrašanās vieta: riga jou

Atbildēt JackFrost » 11 Dec 2007 10:44

BriinumsBo rakstīja:man ir pats motoriits, bet nav ne caurumu bamperii (cits bampers) ne smidzinātāji :D kad piespiežu pogu, tad pa ventilatoriem naak iekšā tas apreibinošais šķidrums :D :D

:D:D:D a kur smidzinātāji ta jau kādreiz kautkur bija.... :?:
Attēls
Lietotāja avatars
JackFrost
CelicaClub member
CelicaClub member

Atbildēt BriinumsBo » 11 Dec 2007 11:56

JackFrost rakstīja:
BriinumsBo rakstīja:man ir pats motoriits, bet nav ne caurumu bamperii (cits bampers) ne smidzinātāji :D kad piespiežu pogu, tad pa ventilatoriem naak iekšā tas apreibinošais šķidrums :D :D

:D:D:D a kur smidzinātāji ta jau kādreiz kautkur bija.... :?:

vecajā bamperī tik cohumi palikuši, kāds būs aplasījis..
Lietotāja avatars
BriinumsBo
New one

Atbildes: 2058
Pievienojies: 11 Apr 2007 12:26
Atrašanās vieta: riga jou

Atbildēt Panterina » 11 Dec 2007 14:11

man ir 1 gb, par ko Brinumam zalja skaudiiba :D bet tas pats nedarbojas :D
Kaķenei vienalga, ko žurkas par viņu runā :D :shura:
Lietotāja avatars
Panterina
New one

Atbildes: 3745
Pievienojies: 22 Mai 2006 11:12
Atrašanās vieta: Rīga, Zvēraudzētava

Atbildēt JackFrost » 11 Dec 2007 16:09

Panterina rakstīja:man ir 1 gb, par ko Brinumam zalja skaudiiba :D bet tas pats nedarbojas :D

Nu man der kautvai nedarbojas ka tik caurumus aizpilda :D:D:D
Attēls
Lietotāja avatars
JackFrost
CelicaClub member
CelicaClub member

Atbildēt ervisss » 11 Dec 2007 17:15

Gen6 kaut kur manīju ar lukturu apmazgātājiem tam bija tādi mazi smidzinātāji ka gandrīz vai neizbīdījās ārā no bampera. un tie kas nāk Gen5 tev 100% nederēs. tie ir pilnīgi savādāki, tie ir aptuveni 5cm augsti un pāris cm plati tādi lai tiek no bampera pāri dekoratīvajai līstei. pagaidām uzlīmē melnu aplīšus un miers līdz brīdim kamēr atradīsi ko līdzīgu (tev jau tāpat gandrīz melna krāsa) paskaties šrotos kaut kādam auto no logu apmazgātājiem pēc iespējas mazāku pec izmēra un būs normali ja nebribi pirkt oroģinālos pie dīlera pēc manām domām uzkruķīs astronosmisku summu priekš šitiem sīkumiem.
ervisss
CelicaClub godfather
CelicaClub godfather

Atbildes: 2009
Pievienojies: 31 Mai 2006 09:11
Atrašanās vieta: Jelgava

Atbildēt JackFrost » 11 Dec 2007 18:18

ervisss rakstīja:Gen6 kaut kur manīju ar lukturu apmazgātājiem tam bija tādi mazi smidzinātāji ka gandrīz vai neizbīdījās ārā no bampera. un tie kas nāk Gen5 tev 100% nederēs. tie ir pilnīgi savādāki, tie ir aptuveni 5cm augsti un pāris cm plati tādi lai tiek no bampera pāri dekoratīvajai līstei. pagaidām uzlīmē melnu aplīšus un miers līdz brīdim kamēr atradīsi ko līdzīgu (tev jau tāpat gandrīz melna krāsa) paskaties šrotos kaut kādam auto no logu apmazgātājiem pēc iespējas mazāku pec izmēra un būs normali ja nebribi pirkt oroģinālos pie dīlera pēc manām domām uzkruķīs astronosmisku summu priekš šitiem sīkumiem.

ok :roll: skaidrs...
Attēls
Lietotāja avatars
JackFrost
CelicaClub member
CelicaClub member

Atgriezties uz Tehnika & remonti / Technics and repairs

Kas ir Pieslēdzies

Lietotāji, kuri atrodas šajā forumā: Nav reģistrētu lietotāju un 1 viesis