gribu pirkt cellicu!

Tehiskās nianses! Par un ap auto niķiem, defektiem un remontiem! / Celica repairs and technical information

gribu pirkt cellicu!

Atbildēt gunis23 » 20 Feb 2008 20:55

http://ss.ss.lv/msg/lv/99/4929/197132/XnUMGk1qRQ==.html

kādām tehniskajām niansēm būtu jāpievērš uzmanība pērkot šo modeli?
gunis23
New one

Atbildes: 13
Pievienojies: 20 Feb 2008 20:43

Atbildēt BrothersGTS » 20 Feb 2008 21:11

vrode prijatnaja, vneshsne
Lietotāja avatars
BrothersGTS
New one

Atbildes: 110
Pievienojies: 10 Feb 2008 19:56
Atrašanās vieta: Latvia , Daugavpils

Atbildēt okolo » 20 Feb 2008 21:13

на диагностику !
bla bla bla
okolo
Toyota Celica Gen7

Atbildes: 97
Pievienojies: 16 Mar 2007 19:28
Atrašanās vieta: Latvia, Ogre

Re: gribu pirkt cellicu!

Atbildēt rolis112 » 20 Feb 2008 21:17

gunis23 rakstīja:http://ss.ss.lv/msg/lv/99/4929/197132/XnUMGk1qRQ==.html

vispirms iesaku reālu fīču - izmaksā ap 10 ls, bet tomēr kko bik vairāk par to tehnisko stāvokli uzzināsi - respektīvi vnk pirms pirkšanas aizbraucat kopā ar pārdevēju uz CSDD stendu, kur iet tehniskās skates un tur ir iespēja vnk par 10 ls uztaisīt diagnostiku it kā ietu tehnisko - visas izplūdes pārbaudīs, bremzes, izkratīs uz stenda, izložņās vecis un arī savilks reāli ķeksīšus kas un kā :)
kad es pats savu celicu pirku, tā ar darīju,,un nu tok nenožēloju , ka noziedoju tos 10 ls - ok, viss man tajā diagnostikā bij ok, un ejot tehnisko pēc pāris mēnešiem arii VISS bij ok :) (vienīg priekšējās kalodkas vajadzēja nomainīt, bet savādāk NEKUR neviena ķeksīša)

bet nu vispārībā kā par tādu pašu auto varētu teikt - mani PILNĪBA viss apmierinātu, IZŅEMOT jaudu.. tomēr taga pēc pusgada pabraukāšanas ir par īsu tas 1.6 celicai....
ok - salīdzinoši ar kkādiem citiem 1.6 - iet LOTI ok..mierīgi parasti citus kkaadus 1.6 var salikt..1.8 arii dazhkaart nesagaadaa probleemas...
bet nu man personiigi par iisu taa jauda :D

bet nu kopsavilkumaa ok auto ;)
2+2=5... :D
Lietotāja avatars
rolis112
New one

Atbildes: 171
Pievienojies: 30 Jūn 2007 21:59
Atrašanās vieta: Rīga

Re: gribu pirkt cellicu!

Atbildēt gunis23 » 20 Feb 2008 21:20

rolis112 rakstīja:
gunis23 rakstīja:http://ss.ss.lv/msg/lv/99/4929/197132/XnUMGk1qRQ==.html

vispirms iesaku reālu fīču - izmaksā ap 10 ls, bet tomēr kko bik vairāk par to tehnisko stāvokli uzzināsi - respektīvi vnk pirms pirkšanas aizbraucat kopā ar pārdevēju uz CSDD stendu, kur iet tehniskās skates un tur ir iespēja vnk par 10 ls uztaisīt diagnostiku it kā ietu tehnisko - visas izplūdes pārbaudīs, bremzes, izkratīs uz stenda, izložņās vecis un arī savilks reāli ķeksīšus kas un kā :)
kad es pats savu celicu pirku, tā ar darīju,,un nu tok nenožēloju , ka noziedoju tos 10 ls - ok, viss man tajā diagnostikā bij ok, un ejot tehnisko pēc pāris mēnešiem arii VISS bij ok :) (vienīg priekšējās kalodkas vajadzēja nomainīt, bet savādāk NEKUR neviena ķeksīša)

bet nu vispārībā kā par tādu pašu auto varētu teikt - mani PILNĪBA viss apmierinātu, IZŅEMOT jaudu.. tomēr taga pēc pusgada pabraukāšanas ir par īsu tas 1.6 celicai....
ok - salīdzinoši ar kkādiem citiem 1.6 - iet LOTI ok..mierīgi parasti citus kkaadus 1.6 var salikt..1.8 arii dazhkaart nesagaadaa probleemas...
bet nu man personiigi par iisu taa jauda :D

bet nu kopsavilkumaa ok auto ;)

paldies, taa arii laikam buus jaadara...
gunis23
New one

Atbildes: 13
Pievienojies: 20 Feb 2008 20:43

Atgriezties uz Tehnika & remonti / Technics and repairs

Kas ir Pieslēdzies

Lietotāji, kuri atrodas šajā forumā: Nav reģistrētu lietotāju un 1 viesis