nevar pielaist vairs motoru.

Tehiskās nianses! Par un ap auto niķiem, defektiem un remontiem! / Celica repairs and technical information

nevar pielaist vairs motoru.

Atbildēt BriinumsBo » 30 Apr 2008 16:08

meegjinaaju pielikt gen7 magji. ar esoshajiem shtekeriem nekaadi, bet atradu veel 2 briivus shtekerus turpat konsolee un viens no tiem gaaja iekshaa gen7 cd pleijerii. tiesa nekas nenotika, nesleedzaas iekshaa. tai pashaa laikaa meegjinaaju piespraust veco pleijeri pie sava vada un peekshnji bija baigais piikstiens pa visaam tumbaam. noraavu visu nost un mashiinu vairs nevar pielaist.!! saakumaa pagaaja kaadu 1 sekundi un nomira, parasti taa notiek kad sekretku nenospiezh, bet tagad spaidu un nekaa. vai nu benziins nesuukneejas vai kaa :/ dead. paarbaudiiju lielaako dalju droshinaataajus, bet varbuut kaadu svariigu palaidu garaam. iespeejams kaadu vadu kautkur noraavu, kameer stiepu to shtekeri liidz pleijerim, ieshu veel skatiities, kas ar ECU vadiem.
noreseteeju arii ECU (atskruvejam akjim vadus, taa lai knapi turaas, tad pieshkjiljam, klikt-izlaade, pieskruuveejam, varam atkal darbinaat) bet nekaa. spiezhu sekretku un dzirdu ka kautkas kautkur notikshkj kaa vienmeer, bet nekaa.
esmu izmisumaa, autinjsh staav pie RCHG un nav kustinaams. visvairaak man bail ka buushu ECU nosvilinaajis :shock: kaa to var pateikt vai ECU straadaa normaali? panelii lampinjas deg kaa parasti, benziina un temperatuuras dachiki kustaas liidz savam liimenim, stock boost dachiks nostaajas uz nulles. starteris straadaa. pieliku veco radio vienu pashu pie vecaa shtekera - radio straadaa.. what else? :/
Lietotāja avatars
BriinumsBo
New one

Atbildes: 2058
Pievienojies: 11 Apr 2007 12:26
Atrašanās vieta: riga jou

Atbildēt wild » 30 Apr 2008 16:19

es shitaa droshinaataajus nosvilinaaju,bet nekas, visus nomainiiju un rambaa ju taalaak :D
Lietotāja avatars
wild
New one

Atbildes: 825
Pievienojies: 16 Jūl 2006 23:33

Atbildēt BriinumsBo » 30 Apr 2008 16:21

droshinaataaju es vienu ieprieksh nosvilinaaju, kad vienu citu magji liku, bet tad tikai pulkstens un paaris lampinjas nedarbojaas...

piebildiishu ka Check Engine lampinjas tests neko neuzraada (nu uzraada boost pressure, bet tas ir jau nedeelju, kopsh testeeju boost kontrolieri)
Lietotāja avatars
BriinumsBo
New one

Atbildēt 131 » 30 Apr 2008 17:45

:roll: Laikam tev to maģi nevajadzēja dot... :roll: Tā vismaz brauktu un klausītos radio, a tagad vispār nekā... :roll:
Tas laikam tomēr nebija maģa štekeris... :roll:
A kur tu drošinātājus skatījies - salonā vai zem kapota?
Attēls
Attēls
Lietotāja avatars
131
CelicaClub member
CelicaClub member

Atbildes: 2526
Pievienojies: 13 Jūl 2007 18:36
Atrašanās vieta: Riga

Atbildēt BriinumsBo » 30 Apr 2008 20:37

viss kedaa, taa ir ka nepaarbauda VISUS droshinaataajus.. vainiigs bija 15A "Stoplights and cruise control cancel device". nav man kruiizkontroles anyway :/
saakumaa ieliku 15A droshinaataaju no gaismaam, bet arii nevareeja piestarteet, tad ieliku 15A vietaa 30A, un gaismaam atliku atpakalj un viss kedaa. statjikaa iepirku un nomainiiju visus uz iistajiem

back to radio..
Lietotāja avatars
BriinumsBo
New one

Atbildēt Monks » 01 Mai 2008 11:00

:pop: :bubu:
Celica king of the road Attēls
Lietotāja avatars
Monks